SEO Fiyatları ve Paketleri

Seo paketleri, web sitesinin site içi seo ve site dışı seo ayarlarının yapılmasını tümüyle kapsar. Seo fiyatları siteden siteye değişmekte olup bir blog sitesi için 500 TL bir e-ticaret sitesi için 1500 TL olabilmektedir.

SEO
Başlangıç SEO paketi
 • Blog siteleri için uygundur
 • 15 gün çalışma süresi
 • İç dış seo
 • Rakip analizi
500.00₺
Satın Al
SEO
Profesyonel SEO paketi
 • E-ticaret siteleri için uygundur
 • 30 gün çalışma süresi
 • İç dış seo
 • Rakip analizi
1500.00₺
Satın Al

Web sitemi nasıl google da yükseltebilirim diye düşünenler genellikle seo paketleri, seo fiyatları yada ucuz seo çalışması gibi araştırmalar yapmaktadır. Günümüz şartlarından dolayı sizlere hem uygun hem de kaliteli SEO paketleri sunuyoruz.

Bireyler daha fazla insana ulaşmak, bilgi, deneyim ve uzmanlaştıkları alanlarda paylaşımlar yapmak istemektedir. İnternetin gelişimi ve kullanımı ile birlikte web site sayıları artmaya başlamıştır. Site sayılarının artması ile birlikte rekabet ortamı oluşmuştur. Arama motorlarında ilk sırada yer alan sitelerin organik ziyaretleri daha fazladır.

Web siteleri arama motorlarında ilk sayfada çıkmak için sistemli çalışmalar yapmaktadır. Bunun adı ise SEO yani arama motoru optimizasyonu olarak geçmektedir. SEO paket hizmetleri satın alınabilir ya da web sitesi sahibi manuel olarak yapabilir. Ancak kişinin tek başına SEO çalışması yapması risklidir. Site ceza alabilir ya da herhangi bir yanlış işlemde web sitesi öne çıkamaz. Bu yüzden SEO paket hizmetinden yararlanmak hem zaman kazandırır hem de doğru çalışma ile web sitelerinin üst sıralarda çıkmasına yardımcı olur.

SEO Paketleri

Bireyler web sitelerinin ziyaretçiler tarafından faydalanılmasını istemektedir. Bunun için yararlı, özgün ve talep edilen bilgiler sunmaya çalışır. Web sitelerini güncel tutarak paylaşım yapılan konularda yenilikleri hızlı bir şekilde ziyaretçiye sunmak gerekir. Bunun için kişiler siteleri için özel editörlerle anlaşmaktadır.

SEO açısından uyumlu içerikler üretilmesi arama motorlarında öne çıkmayı sağlayan etkenler arasındadır. Aynı zamanda iç SEO ve dış SEO birlikte yürütüldüğü takdirde web sitesi hızlı bir şekilde yükselmeye başlar. Ancak SEO çalışmalarının dikkatle yapılması gerekir. Yanlış çalışmalar web sitelerinin arama motorlarında geri sıralarda çıkmasına neden olur. Bu durum ziyaretçi sayısının azalmasını engeller. Web sitesi e ticaret sayfası ise satışlarının azalmasına neden olur.

Seo Paketi Satın al

Seo paketleri kişilerin web sitelerinin arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmasını sağlayan sitemdir. Web sitesindeki içerikler düzenlenir, iç Seo çalışmaları yapılır, sitede yazılım hataları düzeltilerek kişilerin siteden daha fazla yararlanılması sağlanır. Böylece ziyaretçilerin yararlanacağı, vakit geçirmekten hoşlanacağı site haline gelir.

Web sitesi de arama sonuçlarında üst sıralara çıkarak daha fazla kişiye ulaşır. Böylece web sitesinin organik ziyaret sayısı artar. Seo paketleri sistemli ve deneyimli olduğu için daha güvenilir, etkili sonuçlar elde edilir. Bu yüzden bireyler tek başına Seo çalışması yapmak yerine SEO paketleri hizmeti satın alarak web sitelerinin yükselmesini sağlayabilir.  Seo çalışmaları rekabet oranı yüksek olan sektörlerde daha dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle backlink alımlarında kaliteli, özgün hatta kurumsal web sitelerinden alınması çalışma yapılan siteye güveni artırır. Farklı, güvenilir web sitelerden gelen referans linkleri ise arama motorları açısından olumlu olarak algılanır ve sitenin üst sıralarda çıkması sağlanır.  Düzenli olarak yapılan Seo çalışmasında siteler uzun süre ilk sayfa hatta ilk sırada yer alarak organik ziyaretçi sayısı artar.

Seo Fiyatları Ne Kadar?

Takipçi Al hızlıda SEO fiyatları nedir?

 • 15 günlük başlangıç SEO paketi 640 TL
 • 30 günlük profesyonel SEO paketi 1900 TL

Kişiler, web sitelerinin başarılı olması ve arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmasını istemektedir. Sitelerin ilk sayfada yer alması organik ziyaretçi sayısının artmasını sağladığı için oldukça önemlidir. Bunun için özel ve sistemli çalışma yöntemleri vardır. Seo çalışmalarının deneyimli uzmanlar tarafından yapılması istenen sonucun kısa sürede elde edilmesini ve sitelerin uzun süre ilk sayfada yer almasını sağlar. Backlink alımları, tanıtım yazıları, yazılım hatalarının düzeltilmesi, sitede öne çıkarılmak istenen anahtar kelimelerin site içeriklerinde doğru kullanılması gerekir. Aynı zamanda arama motorlarının sürekli güncellenmesi çalışmaların boyutunu belirli aralıklarla değiştirebilmektedir.

Seo çalışmalarının düzenli yapılması sitenin güvenilir olduğunu göstermektedir. Bu yüzden uzun aralıklı Seo çalışması yapmak gerekir. Seo paketleri satın alırken uzun dönem seçerek sitenin öne çıkması ve ziyaretlerinin artırılması sağlanır. Böylece bireyler sitelerinin daha fazla kişiye ulaşarak faydalanmasını sağlar. Seo paketi fiyatları belirlenirken kapsamlı araştırma ve site analizi yapılmaktadır. Site analizine ve yapılacak çalışmalara göre Seo fiyatları belirlenir. Aylık ya da senelik olarak Seo fiyatları bulunmaktadır. Her firma yaptığı çalışmaya, backlink alımı, tanıtım yazısı ve yazılım desteğine göre fiyat belirlemektedir. Bunun için öncelikle sitenin analiz edilmesi gerekmektedir.

Seo Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Seo çalışmaları zaman alan ve özenli çalışma ister. Bu yüzden Seo paketleri hizmeti satın alınır. Hem iç Seo hem de dış Seo yapılarak sitelerin organik trafikleri artırılır. Seo paketleri satın al hizmeti almadan önce web sitesinin incelenmesi gerekir.

Site kapsamlı analiz edilmeli, yapılacak işlemler raporlanmalıdır. Aynı zamanda sitenin yazılım desteğine ihtiyacı var mı yok mu belirlenmeli ve ona uygun bir çalışma stratejisi belirlenmelidir. Analiz sonucuna göre Seo fiyatları belirlenir. Web sitesinin sektöründe rekabet çoksa fiyat daha da artar. Ancak aranma hacmi düşük sektörler daha hızlı bir yükselme elde edileceği için fiyatlar düşebilir. Bu durum içerik düzenlenmesi ve dış Seo’ya da bağlıdır. Seo çalışması fiyatlandırılması yapılması için sitenin analiz edilmesi ve kapsamlı araştırma yapılması gerekir.

Ucuz Seo Paketleri

Kişiler web sitelerinin uzun süre arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmasını istemektedir. Bu yüzden Seo çalışmaları yapmaktadır. Zaman ve bilgi gerektiren bir çalışma sistemine dâhil olduğu için kişiler Seo paketleri satın almaktadır. Bu sayede hızlı bir şekilde belirlenen anahtar kelimelerde üst sıralara çıkar ve daha çok ziyaret alır. Konuların bağlantılı olması sitede geçirilen zamanı artırdığı için ve birçok farklı güvenilir kaynaklardan backlink alındığı için web sitesi uzun süre üst sıralarda yer alır.

Ucuz Seo paketleri hizmetinde aylık olarak ya da backlink paketleri satın alınarak sitede çalışma yapılabilir. Ucuz Seo paketleri satın almak için web sitesindeki yazılım hatası olmaması, anahtar kelimelerin doğru kullanılması gereklidir. Çalışma yapılmadan önce analiz ve kapsamlı araştırma yapılmaktadır. Bütçeye uygun olarak aylık ya da senelik Seo paketleri satın alınabilmektedir.

Seo Fiyatları 2020-2021

Web sitelerinin hızlı bir şekilde yükselmesi ve ziyaretçilerinin artması Seo paketi hizmeti satın almak işe yarar bir yöntemdir. Sistemli ve doğru çalışma yapıldığı müddetçe site ilk sayfalarda uzun süre kalır. Böylece organik ziyaretleri artar. Arama motorlarının sürekli güncellenmesi ve takip edilmesi gerekir. Bu Seo çalışmalarına yön vermede en önemli etkenlerdendir. Bu yüzden Seo fiyatları yıllara göre farklılaşmaktadır. Aynı zamanda sitenin analizine göre Seo fiyatları değişmektedir.

Seo fiyatlarında artış ve güncellemeleri etkileyen faktör site sayısının artmasıdır. Farklı konularda içerik bulunduran sitelerin artması rekabeti de hızlandırmıştır. Aynı zamanda hızlı güncellemeler nedeniyle Seo paket hizmetlerinde çalışma sistemleri farklılaşmaktadır. Seo fiyatları 2020-2021 yılında güncellemeler ve sitelerin hızla artması nedeniyle artmaktadır. Ancak çalışma yapılan sitede yapılan analiz sonucu Seo paket fiyatları belirlenmektedir.

Seo Nedir?

Seo, bir web sitesinin başarılı olması, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkması için yapılan sistemli çalışmalar bütünüdür. Her web sitesi konusu, özelliği, amacı farklıdır. Bu yüzden her sitenin de kendine özgü Seo çalışması bulunmaktadır. Sitelerin üst sıralara çıkması için farklı ve güvenilir sitelerden link alması gerekir. Doğal şekilde verilmiş linkler sayesinde siteler hızlı bir şekilde büyür ve organik ziyaretleri artar. İçerik yönünden özgün, ziyaretçilerin faydalanacağı web siteleri daha hızlı bir şekilde arama sonuçlarında çıkar. Seo türü ikiye ayrılmaktadır. Bunlar:

 • İç Seo: Web sitelerinin içeriklerinin özgün olması, anahtar kelimelerin doğru kullanılması, herkesin anlayabileceği dilde içeriklerin oluşturulması ve konu ile ilgili net görsellerin bulunmasıdır. Aynı zamanda sitelerde anahtar kelimelerin dağılımının doğal olması iç Seo işlemine dâhildir. Web sitesinin yazılım desteğine ihtiyacı varsa bu konuda seo paketleri büyük fayda sağlar.
 • Dış Seo: Çalışma yapılacak olan siteye backlink türlerinin alınması, site cezalı ise onun kaldırılma işlemleri, içeriklerin sosyal medya tarafından paylaşılması gerekir. Bu işlemlerin hepsi dış Seo olarak adlandırılmaktadır.

SEO Çalışması Neden Gereklidir?

Web sitelerinin ziyaretçiler tarafından keşfedilmesi, aradıkları bilgileri hızlıca bulması oldukça önemlidir. Aynı zamanda sitelerin hızlı bir şekilde açılması, konuların kategorize bir şekilde ziyaretçilere sunulması gerekir. Böylece bireyler aradıkları bilgilere hızlı bir şekilde ulaşır. Benzer ve güncel içeriklerin olması sitede gezinme süresini artırır. Bu yüzden sektörlerle ilgili gelişmeler hızlı bir şekilde yayınlanmalı ve anahtar kelimeler doğru bir şekilde kullanılmalıdır. Seo çalışması neden gereklidir?

 • Web sitesinin organik büyümesini hızlandırmak isteyenler Seo çalışmasına önem vermelidir.
 • Belirlenen anahtar kelimelerde arama sonuçlarında ilk sayfada yer almak için Seo çalışması yapılmaktadır.
 • Reklam maliyetlerini azaltıp daha fazla geri dönüş sağlamak için Seo yapılmaktadır.
 • Kurumsallık ve kaliteli imaj yaratma konusunda ön sıralarda yer almak için Seoya önem vermek gerekir.
 • Ulaşılmak istenen hedef kitleye doğrudan hitap edebilmek için Seo çalışması yapılmalıdır.

Seo çalışmalarında yaklaşık 300 kriter bulunmaktadır. Bu kriterleri değerlendirmek ve çalışmanın sonuçlarını görmek için sabır gerekir. Aynı zamanda uzman kişilerin Seo çalışmaları daha etkili sonuçlar elde edilmesini sağlar.

SEO Çalışmasına Nereden Başlanmalı?

Seo çalışması öncesinde site analiz edilmektedir. Web sitesinin durumuna göre çalışmalar yapılır. Site içi düzenlemeler gerekiyorsa ve anahtar kelimeler orantılı, doğru kullanılmamışsa düzenlemeler yapılır. Aynı zamanda içeriklerin alt başlıkları, akıcı metin olması için revizeler yapılır. İç düzenlemeler devam ederken dış Seo yapılmalıdır. Sitede yazılım hataları varsa ve yavaş açılıyorsa bunlar giderilmelidir. Web sitesinin yavaş açılması arama motorları açısından olumsuz etki yaratır. Bu durum ziyaretçileri beklettiği için içeriklere ulaşma hızı düşer ve bireyler hemen çıkmak ister.

Dış Seo backlink alımı, ceza verilmişse siteye onun kaldırılması, farklı blog, forumlardan link alımı gerçekleştirilmelidir. Backlink kaliteli, uzun süre yayında olan hatta kurumsal web sitelerinden temin edilmelidir.  Seo paketleri hizmetinde kaynak backlinkler bulunmaktadır. Bireysel backlink alınması ve alınan sitelerin incelenmemesi durumunda çalışma yapılan sitenin arama sonuçlarında geri planda olmasına neden olabilir. Aynı zamanda sitenin ceza almasına sebep olabileceği için uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Süreli olarak Seo paketleri satılmaktadır. Deneme amaçlı daha kısa süreli çalışmalar yapılmalıdır. Site yükselir ve memnun kalındığı takdirde daha uzun süreli Seo paket hizmeti satın alınabilir.

Seo Paketi Nedir?

Seo paketleri iç ve dış Seo çalışmaları, yazılım desteği sağlar. Web sitelerinin durumunu analiz ederek rapor çıkarır ve yapılacak işlemler doğrultusunda fiyat belirlenir. Bu işlemler sitenin hedeflediği kitleye daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda uzun süreli çalışmada sitenin kalitesi artar ve uzun süre arama sonuçlarında ilk sayfada yer alır. Web sitelerinin ilk sayfa hatta ilk sıralarda yer alması organik ziyaretçi sayısının artmasına yardımcı olmaktadır.

Seo çalışmaları web sitesi reklam çalışmalarının azalmasını sağlar. Güncel ve sektörel alanda bağlantılı konulara yer verilmesi sitelerin büyümesini hızlandırır. Aynı zamanda backlink alımlarının devam etmesi, sosyal medyada site konularının paylaşılması organik trafiği artırır.  Seo paketlerinde içerik düzenleme, backlink alımı, site yazılımının düzenlenmesi uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Sistemli ve güvenceli çalışma için Seo paketleri oldukça ilgi görmektedir.

Backlink Paketleri

Bireyler iç Seo ve yazılım konusunda tek başına çalışma yürütmek isteyebilir. İçeriklerin Seo uyumlu, semantik bir şekilde yazılması, anahtar kelimelerin doğru kullanılması, site hızının yükseltilmesi gibi faktörler web sitesinin arama sonuçlarında ilk sıralarda yer almasını sağlayan etkenler arasındadır. Ancak dış Seo için link alınması gerekir ve kaliteli backlink kaynaklarından faydalanmak gerekir. Sadece dış Seo çalışmaları için backlink kaynağı satan hizmetler bulunmaktadır. Kaliteli, özgün forum, blog hatta kurumsal sitelerin backlink kaynakları listeli ve zamanlı bir şekilde kullanılmaktadır. Bu paketler sayesinde çalışma yapılan site zamanla ilk sayfalara yükselmektedir.

SEO Paketlerinin Faydaları

Seo çalışmaları sitenin arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olur. Ancak doğru strateji izleyerek seo çalışması yapılması gerekir. Doğru ve sabırla yapılan SEO çalışmaları sonucunda web sitesi arama sonuçlarında uzun süre üstte kalır. Kişi bireysel olarak SEO çalışması yaparken hata yapabilir hatta sitelerin ceza almasına neden olabilir. Bu yüzden SEO paketleri hizmetinden yararlanmakta fayda vardır.

Dış SEO ve iç SEO eş zamanlı yapılır. Web sitesindeki hatalar düzeltilir, sitenin hızı artırılır. SEO açısından olumsuz adımlar giderilir ve kaliteli sitelerden backlink alımları yapılarak sitenin ziyaretlerinin artırılması sağlanır. Kaliteli ve aynı sektörde yayın yapan sitelerden backlink alınması sitenin değerini yükseltir ve arama motorlarında üst sıralara çıkmasına yardımcı olur.

Cloaker