Minecraft Premium Hesap Satın Al Paketleri

Ucuz Minecraft Premium Hesap satın al ve oyunun keyfine bak. En ucuz minecraft premium satın al boşu boşuna fazla para ödeme.

Minecraft
Demir Hesap
 • Garantili ✅
 • Skin Değişmez ❌
 • Şifre Değişmez ❌
 • Banlı Çıkabilir ❌
5.00₺
Satın Al
Minecraft
Altın Hesap
 • Garantili ✅
 • Banı Yoktur ✅
 • Mail Değişmez❌
 • Skin,Şifre, İsim Değişir ✅
7.00₺
Satın Al
Minecraft
Elmas Hesap
 • Garantili ✅
 • Banı Yoktur ✅
 • Full Premium Hesap ✅
 • Mail Dahil Bütün Bilgiler Değişir ✅
70.00₺
Satın Al

Minecraft Premium Hesap Satın Al

Minecraft premium hesap satın al ve oyunun zevkine var. En ucuz fiyat garantisi ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Gençler tarafında hem çok sevilen hemde en çok oynanan oyunlar arasında yer alan minecraftı sizlere en ucuz fiyat ile vermeye gayret göztermekteyiz.

Minecraft Sunucu Kiralama

 Minecraft, 2011 yılında piyasaya sürülmüş ve bu tarihten itibaren her yaştan milyonlarca insanı peşinden sürüklemiş bir açık dünya oyunudur. 2014 yılında Microsoft tarafından satın alınmasıyla birlikte çok büyük kitlelere ulaşmış ve 200 milyondan fazla kopya ile tüm zamanların en çok satılan oyunu olmayı başarmıştır. Oyunun bu kadar rağbet görmesinde, yapılabilecek şeylerin sonsuz olması nedeniyle herkesin kendine uygun bir şey bulması etkili olmuştur. Minecraft’ta yapılabilecek binlerce şey olsa da bir süre sonra bu deneyimi arkadaşlarınızla veya farklı insanlarla birlikte yaşamak isteyebilirsiniz. Bu durumda Minecraft sunucusu kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Minecraft Sunucu Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Minecraft sunucusu, farklı konumlardaki kişilerin aynı ağa bağlanarak birlikte Minecraft oynamasına imkân tanır. Mod adı verilen eklenti paketleri yardımıyla oyunu istediğiniz gibi özelleştirebilir, web paneller yardımıyla sunucunuzu kolaylıkla yönetebilirsiniz. Sunucu kiralarken ilk karar vermeniz gereken konu sunucunun özellikleri olmalıdır. İşlemci, RAM, disk ve internet altyapısı dikkat etmeniz gereken en önemli konulardandır. Ne kadar çok kullanıcıya hizmet vereceğinize bağlı olarak sunucu özellikleri değişiklik göstermektedir. Ayrıca sunucu lokasyonu da oyuncuları en fazla etkileyen faktörlerden biridir. Örneğin Amerika lokasyonlu bir sunucuya Türkiye’den bağlanıldığında yüksek ping değerleri görülebilecekken Türkiye lokasyonlu bir sunucu çok daha düşük ping değerleri verecektir.

 Sunucu kiralarken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise DDoS koruma hizmeti bulunup bulunmadığıdır. Pek çok sunucu DDoS adı verilen ve internet altyapısını devre dışı bırakmayı amaçlayan saldırılara maruz kalır. Sunucunuz bu korumaya sahip değilse oyunda yüksek ping değerleri görülebileceği gibi bazen de oyuncuların sunucu ile bağlantısı kopacaktır. Bu tür sorunlar yaşamadan kullanıcılarınıza keyifli bir oyun deneyimi yaşatmak için profesyonel bir Minecraft sunucu kiralama hizmeti almanız son derece önemlidir.

Ucuz Minecraft Premium Hesap Satın Al

Ucuz minecraft premium hesap satın al ve minecraft oyununa boşu boşuna bir sürü para verme. Sizlere en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz bu yüzden müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Canlı desteğimiz sürekli aktiftir eğer değilsek bilere wp'den ulaşabilirsiniz.

Minecraft Premium Hesap Satın Al

Minecraft Ucuz Premium Alma İninal

Yaşı küçük olanların banka kartı olmadığı için genellikle ininal kartı ile ucuz minecraft premium almak istiyorlar. Bizde onlar için yakında sitemize ininal ile ödeme sistemini ekleyeceğiz böylelikle minecraft ucuz premium alma ininal ile yapabileceksiniz.

Cloaker