Google Haritalar Yorum Satın Al Paketleri

5 yıldızlı google haritalar yorum satın al ve işletmenizin daha yüksek sıralarda çıkmasına yardımcı ol. Google maps yorum hizmetimizden her türlü harita sahibi faydalanabilir. Yorumlar tamamen Türk kullanıcılar tarafından atılmaktadır. SATIŞ AKTİFTİR, YORUM HİZMETİ İÇİN BU NUMARA İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ: 0850 466 6324

Google Haritalar
10 Adet Yorum
 • Tamamı Türk Kullanıcılar
 • Sıralamada Yükseliş
 • Hızlı Teslimat
 • Farklı İp
50.00₺
Google Haritalar
25 Adet Yorum
 • Tamamı Türk Kullanıcılar
 • Sıralamada Yükseliş
 • Hızlı Teslimat
 • Farklı İp
100.00₺
Google Haritalar
50 Adet Yorum
 • Tamamı Türk Kullanıcılar
 • Sıralamada Yükseliş
 • Hızlı Teslimat
 • Farklı İp
175.00₺
Google Haritalar
100 Adet Yorum
 • Tamamı Türk Kullanıcılar
 • Sıralamada Yükseliş
 • Hızlı Teslimat
 • Farklı İp
300.00₺

SATIŞ AKTİFTİR, YORUM HİZMETİ İÇİN BU NUMARA İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ: 0850 466 6324

Google Haritalar Yorum Hizmeti Nedir ?

Google haritalar yorum hizmeti tam olarak şudur; işletme sahiplerinin google haritalardaki konumlarının daha yüksek sıralara çıkmasını ve müşterilerine daha güzel gözükmesini sağlayan bir hizmettir.


Google Maps Yorum Satın Al

Bir çok işletme sahibi google maps'teki konumlarının daha üst sıralara çıkmasını istiyor bunun için 5 yıldızlı google maps yorum satın alabilirsiniz. Yorumlar sizin belirtmiş olduğunuz anahtar kelimeleri içermektedir.Google Haritalar Yorum Satın Al


Google Maps Yorum Yaptırma Hizmeti

Google maps yorum yaptırma hizmetimizden faydalanın ve daha fazla müşteriye ulaşın. Haritanızın puanı düşük ise 5 yıldızlı yorumlarımız ile puanınız yükselecek.


Satın Aldığım Yorumlarım Kaç Günde Tamamlanır ?

Satın aldığınız yorumlar istediğiniz süre zarfı içerisinde tamamlanır. Günlük 150 adete kadar yorum atabiliyoruz fakat spama girmemesi için satın aldığınız yorumları günlere bölerek gönderiyoruz. Sipariş verirken kaç günde tamamlanmasını istiyorsanız özel olarak belirtebilirsiniz.


Yorumlarda Silinme Oluyor mu ?

Silinme olayı eskiden çok olmuyordu ama artık Google güncellemesinden dolayı olabilmektedir. Silinmelere karşı telafi veremiyoruz bunu bilerek satın alım yapın lütfen.


Google Harita Yorum Hizmeti

            İşletmeler hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunarak bireylerin hoş vakit geçirmesini ve günün stresinden arınmasını sağlamaktadır. İşletmelerin arama motorlarında görünür olması kişilere ulaşılmasını kolaylaştırır. Bu yüzden mümkün olduğunca deneyimli kişilerden yorum yapmaları ve puanlama yapmaları istenmektedir.

            İşletmelerin daha hızlı büyümesi için online olarak da bilinmesi gerekir. Arama motorlarında görünmelerini sağlamak için kişilerin yorum yapmaları gerekir. Samimi, objektif görüşlere daha çok önem verilmektedir.  Google haritalarda işletmelerin çıkması yol tarifi için önemlidir. Aynı zamanda mekân hakkında detaylı yorumlar barındırmaktadır. Özellikle oteller, restoranlar, markalar, butikler gibi birçok işletme hakkında bilgi almak için Google Maps uygulamasından faydalanılmaktadır.

Yorumların gerçek kullanıcı tarafından yapılması doğal bir büyüme sağlar. İşletmeler müşterilerinden rica ederek yorum yapmalarını isteyebilir. Ancak her zaman kişiler vakit ayırıp yorum yapamamaktadır. Bu yüzden Google Maps yani diğer adıyla Google Haritalar yorum hizmeti satın alarak işletmeleri öne çıkarmak mümkündür. Google Maps üzerinden yapılan yorumlar mekânların ön plana çıkarılmasını sağlar. Kişiler yakınlara gittiğinde ve akıllı cihazlarında konum açık ise bildirim giderek işletmeler önerilir. Böylece kişiler daha fazla kişiye ulaşır ve satış politikalarında hedeflenen başarı kısa sürede sağlanır.  İşletmeler aynı zamanda haritalarda güncelleme yaparak fotoğraf ekleyebilmektedir. Bu sayede kullanıcılar gidecekleri alanlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabileceklerdir. Google Maps üzerinden konumu açık olan ve yorum yapma seçeneği açık olan kişilere ulaşmak işletmeciler için oldukça önemlidir. Ayrıca şehirlerde önemli alanlar hakkında bilgi alınmasını sağlar.

Google Maps Organik Yorum Hizmeti Satın Almak İşe Yarar mı?

İnsanların gittikleri alanlar hakkında yorum yapması işletmeler açısından oldukça önemlidir. Organik ve gerçek yorumlar sayesinde işletmeler kendilerini geliştirme imkânı bulmaktadır. Bu sayede daha çok kişiye hitap edebilmektedir. Aynı zamanda gelişmiş ve müşterilerin memnun olması konum olarak yakın olan kişilere öneri şeklinde çıkacağı için işletmelere itibar kazandırmaktadır.

Google haritalar bir alanın kolay bulunmasını sağlar. Ayrıca belirtilen alanlarda hangi işletmelerin bulunduğunu listeler ve kişilere fikir verir. Yorum yapma özelliği açık olan kişiler gittikleri alanlar hakkında fikirlerini belirtir. Böylece diğer insanların gelip gelmeme konusunda görüşlerinin belirlenmesine yardımcı olmaktadır.

Google Harita 5 Yıldız ve Yorum Hizmeti Alma

Google üzerinden kişilerden mekânların, işletmelerin yıldız şeklinde değerlendirilmesi yapılması istenir.  Bu değerlendirmeler ne kadar olumlu olur ve 5 yıldız alırsa kullanıcılara mekan önerme oranı o kadar artacaktır. Ayrıca işletmeler saygınlık kazanacağı için konuma yakın yerler aratıldığında kendi iş merkezleri de önerilenler arasında yer alacaktır. Google harita 5 yıldız satın alma hizmeti gerçek takipçiler tarafından oylanmaktadır. Google Maps yorum ve 5 yıldız değerlendirme satın alma hizmeti organik takipçiler tarafından alınmaktadır. Bu sistem ise farklı ip kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. Farklı ip kullanılması birçok kullanıcının yararlandığını ifade etmektedir. Bu yüzden mümkün olduğunca çok yorum yapılır ve 5 yıldız olarak değerlendirilir. Yorum satın alma hizmeti birden olmamaktadır. Farklı zamanlara eşit şekilde dağıtılır ve organik izlenimi yaratılmaktadır. Google harita yorumları çok olduğunda mekân aratıldığında işletme üste çıkar ve kişilere önerilir. Web site ziyaretleri artar ve işletme hakkında kullanıcılar bilgi edinmektedir.  Arama motorlarında işletmeler üst sıraya çıkar aynı zamanda dış seo çalışmasına etki eder. Kullanıcıların işletmeden yararlanmasını sağlar ve aynı zamanda mekanın prestijli görünmesine neden olur. Birçok Google Maps yorum hizmeti sağlayan paket bulunmaktadır. Bu paketlerde hizmet satın alındıktan sonra işletmelerden şifre istenmemektedir. Organik Türk kullanıcılar yorum yapmaktadır. Farklı ip kullanılarak yorum sayısı artırılır  ve işletmenin öne çıkması sağlanır.

Cloaker