Google Haritalar Pin Kodu Satın Al Paketleri

Google Haritalar pin kodu üretimi bittiği için kod satışımız yoktur onun yerine istediğiniz adrese istediğiniz şekilde harita açıp teslim ediyoruz . Google haritalara kayıt olarak işletmenizi daha bulunabilir hale getirin. Ayrıca google haritalar yorum hizmetimize de göz atmadan geçmeyin.

Google Haritalar
1 Adet Harita Kayıt
  • 10 Dakikada Onay
  • Güvenilir hizmet
200.00₺
Google Haritalar
10 Adet Harita Kayıt
  • 10 Dakikada Onay
  • Güvenilir hizmet
1500.00₺

 HARİTA KAYDI İÇİN TIKLAYINIZ LÜTFEN 

Not: Kod satışımız yoktur, harita açıp teslim ediyoruz, 10 dakika ile 48 saat içinde manuel doğrulama yapıyoruz.

Google Haritalar Kayıt

Google haritalar kayıt hizmetimiz pin kodu hizmetinden farklıdır, normalde google haritalara bir firma veya işletme konumu eklemek istediğinizde 15 gün posta kodu beklemeden biz size pin kodu verip anında onay alıyordunuz ama artık pin kodu üretimi bittiği için pin kodu yerine sizlerin istediği şekilde onaylı haritanızı açıp teslim ediyoruz.. Google haritalara kayıt yaptırmak için bizlere ulaşabilirsiniz sizlere hızlı çözümler üretebiliriz.


 

------------------------------- ALT KISIM ESKİDİR --------------------------------

 

Google Haritalar Pin Kodu Satın Al

Google haritlar pin kodu satın al ve anında onay al. Google haritalar pin kodunu işletmesini konumunu veya firmasını google'a anında ekleyip onay almak isteyenlerin satın alması gerekmektedir. Sizlere vereceğimiz pin kodları ile hemen konumunuzu google haritalara ekleyebilirsiniz. Satın aldıktan sonra 5 dakika içinde kodunuzu sizlere teslim ediyoruz. Daha fazla bilgi için yazının devamını okuyabilir yada bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Google Haritalar Pin Kodu Satın Al


Google Haritalar Pin Kodu Nedir ?

Google haritalar pin kodu nedir sorusunun cevabı kısa ve net olarak şudur; işletmesini firmasını yada herhangi bir konumunu google haritalara anında ekleyip haritalarda gözükmek isteyenlerin satın aldığı bir koddur. Bu kod ile konumuzu eklemek için beklemenize gerek kalmaz 5 dakika içinde eklediğiniz konum onaylanır.


Google Benim İşletmem Pin Kodu Satın Al

Google benim işletmem pin kodu satın aldıktan sonra size vereceğimiz link üzerinden size gönderilen google haritalar pin kodunu girerek işletmenizi ekleyebilirsiniz. Firmanızı eklerken eğer web siteniz varsa onuda ekleyebilirsiniz, bir web siteniz yok ise bizlere ulaşırsanız size web site hizmeti verebiliriz. Pin kodu satışı yapmak isteyenlerde bizlere ulaşabilir.


İstediğim konumu google haritalara (benim işletmem) ekleyebilir miyim ?

Evet google haritalar pin kodu satın aldıktan sonra ekstra bir onaya ihtiyaç duymadan satın aldığınız google my business pin kodunu girerek onay işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir konumu haritalara eklersiniz başka bir onaya gerek kalmadan.


Google haritalara (maps) eklediğim konum ne zaman görünmeye başlar?

Google haritalar pin kodunu satın alıp işletmenizi google haritalara google benim işletmem üzerinden kayıt ettikten sonra ortalama olarak eklediğiniz konumunuz 1 saat içinde google haritalarda çıkmaya başlıcaktır.


Tek telefon numarası ile kaç tana konum eklemek uygun olur?

Tek numara ile 5'ten fazla konum eklemenizi tavsiye etmiyoruz.


Peki işletmemizi google haritalara sizin ekleme şansınız var mı?

Bizimle iletişim kurarsanız sizlere bu konu hakkında detaylı bilgi verebiliriz.


Google haritalarda işletmeniz gözükmüyor mu ?

Google haritalarda işletmem gözükmüyor diyorsanız merak etmeyin, işletmenizi haritalara ekledikten yaklaşık 1 saat sonra gözükmeye başlıcaktır.


Google harita yer ekleme ücretli mi ?

Google haritalara yer eklemek yani konum eklemek ücretlimi diye düşünüyorsanız hayır aslında ücretli değil fakat konum eklemesi yapabilmeniz için pin koduna ihtiyacınız var bu pin kodu en az 15 gün sonra size ulaşıyor hatta bazen hiç ulaşmayabiliyor bizde anında ekleme yapmak isteyenler için pin kodu temin ediyoruz.


Google Maps Pin Kodu

Google maps pin kodu nedir aslında google haritalar pin kodu ile aynı anlama sahiptir sadece ingilizce halidir. Askıya alınan konumlar için telafi yoktur, yeniden etkinleştirme isteği gönderebilirsiniz. Pincobar, pintegon.

Cloaker