Google Adwords Cloaker Paketleri

Google ads cloaker bir diğer adıysa adwords cloaker, sitenizin içeriğinden dolayı onay alamadığınız reklamları sorunsuz bir şekilde onaylatmanızı sağlayan yazılımdır.

Google Adwords
1 Aylık Cloakerlı Link
 • 1 Aylıktır
 • Sorunsuz cloaker
 • Cloaker kurulu url teslim edilir
50.00₺
Google Adwords
Cloaker Dosyaları
 • Cloaker dosyaları teslim edilir
 • Sınırsız site için sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz
 • Herhangi bir limit yoktur
500.00₺

Google Adwords Cloaker Nedir?

Google adwords cloaker nedir diye düşünüyor ve saatlerce araştırıyorsanız sonunda doğru yere geldiniz demektir. Web sitenini kuran ve yöneten kişiler sadece web sitenin gerçek halini görebilmektedir. Bunun haricinde arama motorlarının botları siteye giriş yaptığında farklı şekillerde site gösterilmektedir. Neden Google adwords cloaker kullanılmaktadır:

 • Web sitesinin arama motorlarına uygun olarak hazırlanıldığını göstermek için Google adwords cloaker kullanılmaktadır.
 • Sitenin gerçek halini göstermeden farklı şekillerde göstererek sitenin ceza alması önlenebilir.
 • Algoritma tarafından uyarılma ya da ceza işlemlerini yapılacak durumlar söz konusu ise sitenin gerçek hali gizlenir. Bunun için Google adwords cloaker kullanılmaktadır.
 • Site içerikleri hazır değilse ya da sürekli uyarı alıyorsa sitenin uyumlu olduğunu göstermek için adwords cloaker satın alınarak hizmetlerden yararlanılmaktadır.

Google adwords cloaker kullanarak hazır olmayan ya da yayınlama cezası oluşturabilecek durum mevcutsa arama botlarına gösterilmeden yayına devam edilebilir. Böylece site ceza almaz ya da yayını engellenmez. Özellikle Google arama motoru kendi algoritma sistemine uymayan ya da en ufak şüphelendiği durumlarda kısıtlama ya da yayından kaldırma, arama sonuçlarında çıkarmama gibi önlemler almaktadır. Siteleri ön sıralarda çıkarmak ya da kısıtlama almaması için Google adwords cloaker kullanılmaktadır.

Adwords Cloaker Satın Al

Google adwords cloaker sisteminin kurulumu ve çalıştırılması oldukça basittir. Bu yüzden web sitenin ceza almaması, yayında kalması ve içerik, politikalarının tamamlanması için sıklıkla kullanılmaktadır. Belirli bir algoritma sistemi ile çalışmaktadır.

 Gelen ziyaretçilerin ip adresleri ve yer tespit etmesi en önemli aşamalardan biridir. Bu takip sayesinde arama motoru botu olup olmadığı belli olmaktadır. Kullanıcı yani web site ziyaretlerinde reklam alanlarının kullanım şekilleri de önem taşır. Google adwords cloaker satın al hizmeti için belirli firmalar bulunmaktadır. Firmaların referansları incelenerek çalışma hemen başlatılmalıdır. Çünkü politikası eksik ya da sitenin ceza alacak şekilde içerikleri mevcut ise her an botlar web siteyi ziyaret edebilir. Bu nedenle adwords cloaker satın alma işleminden yararlanarak web sitesi güvenceye alınmalıdır. Bu sayede site açık kalacak ve arama motorları tarafından pozitif uygun şekilde algılanacaktır. Ödeme sitemleri genellikle kredi kartı ya da banka kartı üzerinden yapılmaktadır.

Google Cloaker Nasıl Kullanılır?

Bireyler kişisel deneyimleri ya da işleri için web sitesi kullanmaktadır. Web sitelerinin birçok kişiye ulaşması için belirli çalışmalar yapılmaktadır. SEO çalışmaları yani arama motoru optimizasyonu sayesinde web siteleri üst sıralara taşınmaktadır. Bu sayede organik ziyaretçi sayısı artar ve kazanç elde edilebilir. SEO çalışmalarında bazı durumlarda botlardan içerikler gizlenebilmektedir. Bunun için Google cloaker kullanılmaktadır.

Google adwords olarak da bilinmektedir ve bir web sitesinde bulunan içeriğin gizlenmesini sağlar. Bu gizleme sayesinde arama motorları botları siteye giriş yaparsa gösterilmesi istenmeyen bölüm ya da sayfa gizlenir. Böylece olumsuz durumlarla karşılaşılmaz ve sitenin değeri artar. Google cloaker sayesinde farklı içerikler gösterilir ve gerçek içerikler saklanır.

Adwords Cloaker Nasıl Çalışır?

Google adwords cloaker çalışma sistemi oldukça basittir. Şu şekilde çalışmaktadır:

 • Hazır bir web site bulunmalıdır.
 • Site ziyaretine gelen ziyaretçilerin ip adresleri alır ve tespit eder.
 • Kullanıcıların tarayıcılarda kullanılan özel kodları sorgulanır. Bu sorgulama işlemi ziyaretçinin gerçek kişi mi bot mu olduğunun tespit edilmesi açısından oldukça önemlidir.
 • Kullanıcıların referansları kontrol edilir. Eğer kişi gerçek kullanıcı ise web sitesi gerçek hali açılır ve kullanıma izin verilir.

Gelen ziyaretçi bot ise gösterilmesi istenen şekil ile web sitesi yayınlanır ve web sitesinin arama motoruna uygunluk açısından olumlu görünmesine yardımcı olmaktadır. Web sitesinde bot bulunuyorsa politikaya uygun şekilde gösterim yapılmaktadır. 

Google Adwords Kupon Kodları

Google adwords 115 harca 300 kazan yada 25 harca 100 kazan kupon kodlarından satın almak için buradaki linke tıklayabilirsiniz. https://takipcialhizli.com/google-adwords-kupon-kodlari/

Cloaker